OHŘÍVAČ MLÉKA HM 505, objem 5 l
| Objednávkový kód | 8.513.001.310 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Bravilor Bonamat B.V. |
| Cena bez DPH | 26 680 Kč |
| Cena bez DPH | 1 121,01 € |
| Cena s DPH | 32 283 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 3,05 Kč |
| Objednávkový kód | 8.513.001.310 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Bravilor Bonamat B.V. |
| Cena bez DPH | 26 680 Kč |
| Cena bez DPH | 1 121,01 € |
| Cena s DPH | 32 283 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 3,05 Kč |
Ohřívač mléka HM 505 od holandského výrobce BRAVILOR BONAMAT.
Základní vybavení:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 2,1 kW |
| čas ohřátí | 20 min. |
| udržovací kapacita | 5 l |
| průměr | 210 mm |
| výška | 423 mm |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh