TOASTER GRIL SNACKOVÝ BAR 1000
| Objednávkový kód | P04008A01 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 5 930 Kč |
| Cena bez DPH | 249,16 € |
| Cena s DPH | 7 175 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 13,55 Kč |
| Objednávkový kód | P04008A01 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 5 930 Kč |
| Cena bez DPH | 249,16 € |
| Cena s DPH | 7 175 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 13,55 Kč |
Snackový toaster gril BAR 1000 od francouzského výrobce ROLLER GRILL.
Snackový toaster gril BAR 1000 je vybaven:
Volitelné příslušenství:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 2 kW |
| počet úrovní | 1 |
| výkon | 150 toastů/hod. |
| rozměr gril. plochy | 350 x 240 mm |
| vnitřní výška | 75 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 450 x 300 x 305 mm |
| váha | 9 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh