LIS NA CITRUSY N 52 ŠEDÝ
| Objednávkový kód | N52G_GREY |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | SANTOS S.A.S. |
| Cena bez DPH | 14 500 Kč |
| Cena bez DPH | 609,24 € |
| Cena s DPH | 17 545 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 3,05 Kč |
| Objednávkový kód | N52G_GREY |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | SANTOS S.A.S. |
| Cena bez DPH | 14 500 Kč |
| Cena bez DPH | 609,24 € |
| Cena s DPH | 17 545 Kč |
| Recyklační poplatek bez DPH | 3,05 Kč |
Stolní otevřený elektrický lis N 52 od francouzského výrobce SANTOS.
ZÁRUKA NA STROJ: 2 roky. ZÁRUKA NA MOTOR: 5 let
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 230 W |
| rychlost | 1500 ot./min. |
| výkon | 40 l/hod. |
| výška výpusti | 212 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 205 x 305 x 490 mm |
| váha | 10 kg |
| provedení | lakovaná báze šedá |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh