VITRÍNA STOLNÍ VISTA P2 BOLD - NEUTRÁLNÍ
| Objednávkový kód | 30418502 |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 10 650 Kč |
| Cena bez DPH | 447,48 € |
| Cena s DPH | 12 887 Kč |
| Objednávkový kód | 30418502 |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 10 650 Kč |
| Cena bez DPH | 447,48 € |
| Cena s DPH | 12 887 Kč |
Vitrína stolní VISTA P2 BOLD – neutrální od italského výrobce Sirman.
Ideální pro prezentaci pečiva, dezertů a balených potravin při pokojové teplotě
Rozměr vnitřních polic:
Volitelné příslušenství:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| rozměr police | 530 x 356 mm |
| rozměr 2. police | 530 x 320 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 550 x 405 x 425 mm |
| váha | 13 kg |
| osvětlení | Ne |