SALÁTOVÝ BAR STŘEDOVÝ CHLAZENÝ ATHENA 3 RV - 3x GN 1/1
| Objednávkový kód | 01000ATH3MRVE |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | Na dotaz |
| Výrobce | ROCAM LOSI s.r.l. |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena s DPH | Cena na dotaz |
| Objednávkový kód | 01000ATH3MRVE |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | Na dotaz |
| Výrobce | ROCAM LOSI s.r.l. |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena s DPH | Cena na dotaz |
Salátový bar středový chlazený s ventilátorem ATHENA 3 RV od italského výrobce ROCAM.
Salátový bar lze nakonfigurovat dle Vašich potřeb a doplnit
o širokou škálu volitelného příslušenství. K dispozici je také
výběr z různých barevných provedení.
GN nejsou součástí dodávky, nutno objednat zvlášť.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 617 W |
| kapacita | 3 x GN 1/1 - 200 |
| teplotní rozsah | + 2 až + 8 °c |
| rozměr (š.hl.v.) | 1174 x 747 x 1515 mm |
| váha | 197 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| SKLOPNÁ POLICE, kratší strana, laminované dřevo | 01400OMNPPLAT | 3 990 Kč | 3-7 týdnů | |
| SKLOPNÁ POLICE, kratší strana, nerez | 014INOMNLATSST | 6 390 Kč | 3-7 týdnů | |
| SKLOPNÁ POLICE, kratší strana, nerezové trubky | 012INOMLATI | 4 550 Kč | 3-7 týdnů | |
| SKLOPNÁ POLICE, delší strana, laminované dřevo | OPT. 6 EN | Cena na dotaz | Na dotaz | |
| SKLOPNÁ POLICE, delší strana, nerezové trubky | OPT. 7 EN | Cena na dotaz | Na dotaz | |
| SKLOPNÁ POLICE, delší strana, nerezová ocel | OPT. 8 EN | Cena na dotaz | Na dotaz | |
| HORNÍ POLICE SE ZVĚTŠENOU HLOUBKOU A ZADNÍM OKRAJEM, laminované dřevo | OPT. 16/LAM EN | Cena na dotaz | Na dotaz | |
| ZESÍLENÁ OCELOVÁ KOLEČKA 125 MM, 4 ks - 2 ks s brzdou | OPT. 10 EN | Cena na dotaz | Na dotaz |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh