MÍCHAČKA MASA ELEKTRICKÁ IP 50 XP BA 400 V - kapacita 50 kg
| Objednávkový kód | 408056B03F |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 109 130 Kč |
| Cena bez DPH | 4 585,29 € |
| Cena s DPH | 132 047 Kč |
| Objednávkový kód | 408056B03F |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 109 130 Kč |
| Cena bez DPH | 4 585,29 € |
| Cena s DPH | 132 047 Kč |
Míchačka masa elektrická IP 50 XP BA 400 V od italského výrobce SIRMAN.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 400 V |
| příkon | 550 W |
| objem nádoby | 88 l |
| rozměr nádoby | 420 x 500 mm |
| max. zpracovatelné množství | 50 KG |
| rozměr (š.hl.v.) | 810 x 730 x 1030 mm |
| váha | 85 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh