VODNÍ LÁZEŇ BM7XW - NEPŘÍMÝ OHŘEV
| Objednávkový kód | BM7XW |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 27 920 Kč |
| Cena bez DPH | 1 173,11 € |
| Cena s DPH | 33 783 Kč |
| Objednávkový kód | BM7XW |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 27 920 Kč |
| Cena bez DPH | 1 173,11 € |
| Cena s DPH | 33 783 Kč |
Vodní lázeň stolní BM7XW s nepřímým ohřevem od anglického výrobce LINCAT LIMITED.
Dodáváno bez GN – nutno dokoupit zvlášť.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 2 000 W |
| výpustný kohout | Ano |
| rozměr (š.hl.v.) | 750 x 600 x 290 mm |
| váha | 16,3 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| PODSTAVEC ÚLOŽNÝ S DVÍŘKY - SILVERLINK 600 | CC7 | 18 050 Kč | 3-7 týdnů | |
| PODSTAVEC ÚLOŽNÝ BEZ DVÍŘEK - SILVERLINK 600 | CN7 | 14 620 Kč | 3-7 týdnů | |
| PODSTAVEC NEREZOVÝ - SILVERLINK 600 | SLS7 | 16 880 Kč | 3-7 týdnů |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh