VELKOKAPACITNÍ SUŠIČKA POTRAVIN - 10 ÚROVNÍ
| Objednávkový kód | WDH10E |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Výrobce | WARING COMMERCIAL |
| Cena bez DPH | 14 580 Kč |
| Cena bez DPH | 612,61 € |
| Cena s DPH | 17 642 Kč |
| Objednávkový kód | WDH10E |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Výrobce | WARING COMMERCIAL |
| Cena bez DPH | 14 580 Kč |
| Cena bez DPH | 612,61 € |
| Cena s DPH | 17 642 Kč |
Velkokapacitní komerční sušička potravin WDH10E od amerického výrobce WARING.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 800 W |
| počet úrovní | 10 |
| teplotní rozsah | 32 °C až 82 °C |
| rozměr (š.hl.v.) | 370 x 510 x 415 mm |
| váha | 15,9 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| LISTY DO SUŠIČKY POTRAVIN WDH10E, bal. 10 ks | WDH10FLS | 2 690 Kč | Skladem |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh