HRANOLKOVAČ 6x6 MM
| Objednávkový kód | 29230W |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Výrobce | ROBOT COUPE s.n.c. |
| Cena bez DPH | 10 241 Kč |
| Cena bez DPH | 430,29 € |
| Cena s DPH | 12 392 Kč |
| Objednávkový kód | 29230W |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Výrobce | ROBOT COUPE s.n.c. |
| Cena bez DPH | 10 241 Kč |
| Cena bez DPH | 430,29 € |
| Cena s DPH | 12 392 Kč |
Hranolkovač 6×6 mm určený pro modely:
Využití:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Disk pro model | CL 50, CL 52, CL 55, CL 60, R 502, R 652 |
| Typ disků | hranolkovač |
| Rozměr disku | 8x8 mm |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| NÁSTAVEC NA HRANOLKY - EASYLOADER | 49323 | 4 496 Kč | 3 týdny |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh