STROUHAČ JAPONSKÝ 1 MM / KŘEN, ŘEDKVIČKY
| Objednávkový kód | 28055W |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Výrobce | ROBOT COUPE s.n.c. |
| Cena bez DPH | 4 926 Kč |
| Cena bez DPH | 206,97 € |
| Cena s DPH | 5 960 Kč |
| Objednávkový kód | 28055W |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Výrobce | ROBOT COUPE s.n.c. |
| Cena bez DPH | 4 926 Kč |
| Cena bez DPH | 206,97 € |
| Cena s DPH | 5 960 Kč |
Japonský strouhač na křen/ředkvičky 1 mm s povrchovou úpravou Mineral +
Určený pro modely:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Disk pro model | CL 50, CL 52, CL 55, CL 60, R 502, R 652 |
| Typ disků | strouhač |
| Rozměr disku | křen a ředkvičky 1 mm |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh