KOSTIČKOVAČ 12x12x12 MM
| Objednávkový kód | 27298W |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Výrobce | ROBOT COUPE s.n.c. |
| Cena bez DPH | 6 614 Kč |
| Cena bez DPH | 277,90 € |
| Cena s DPH | 8 003 Kč |
| Objednávkový kód | 27298W |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Výrobce | ROBOT COUPE s.n.c. |
| Cena bez DPH | 6 614 Kč |
| Cena bez DPH | 277,90 € |
| Cena s DPH | 8 003 Kč |
Kostičkovač 12×12×12 mm s povrchovou úpravou Mineral +
Určený pro modely:
Využití:
Dodáváno jako komplet složený ze dvou disků: plátkovač, mřížka.
!!!Tento disk je určený pro zařízení s šedým vyhazovacím diskem 104921S!!!
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Disk pro model | CL 30 Bistro, CL 40, R 402 |
| Typ disků | kostičkovač |
| Rozměr disku | 12x12x12 mm |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh