PLÁTKOVAČ VROUBKOVANÝ 5 MM (POM 5)
| Objednávkový kód | 27070W |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | ROBOT COUPE s.n.c. |
| Cena bez DPH | 4 496 Kč |
| Cena bez DPH | 188,91 € |
| Cena s DPH | 5 440 Kč |
| Objednávkový kód | 27070W |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | ROBOT COUPE s.n.c. |
| Cena bez DPH | 4 496 Kč |
| Cena bez DPH | 188,91 € |
| Cena s DPH | 5 440 Kč |
Plátkovač vroubkovaný 5 mm s povrchovou úpravou Mineral +
Určený pro modely:
Využití:
| Surovina | Použití |
| citróny | ozdoba |
| pomeranče, jablka, brambory | ozdoba, křížaly z jablek, zapékané brambory |
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Disk pro model | CL 50, CL 52, CL 55, CL 60, R 502, R 652 |
| Typ disků | plátkovač vroubkovaný |
| Rozměr disku | 5 mm |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh