HRANOLKOVAČ 10x10 MM
| Objednávkový kód | 28135W |
| Dostupnost | Na cestě, dodání 3 týdny |
| Výrobce | ROBOT COUPE s.n.c. |
| Cena bez DPH | 8 150 Kč |
| Cena bez DPH | 342,44 € |
| Cena s DPH | 9 862 Kč |
| Objednávkový kód | 28135W |
| Dostupnost | Na cestě, dodání 3 týdny |
| Výrobce | ROBOT COUPE s.n.c. |
| Cena bez DPH | 8 150 Kč |
| Cena bez DPH | 342,44 € |
| Cena s DPH | 9 862 Kč |
Využití:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Disk pro model | CL 50, CL 52, CL 55, CL 60, R 502, R 652 |
| Typ disků | hranolkovač |
| Rozměr disku | 10x10 mm |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh