KOSTIČKOVAČ 50x70x25 MM
| Objednávkový kód | 28180W |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | ROBOT COUPE s.n.c. |
| Cena bez DPH | 10 121 Kč |
| Cena bez DPH | 425,25 € |
| Cena s DPH | 12 246 Kč |
| Objednávkový kód | 28180W |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | ROBOT COUPE s.n.c. |
| Cena bez DPH | 10 121 Kč |
| Cena bez DPH | 425,25 € |
| Cena s DPH | 12 246 Kč |
Kostičkovač 50×70×25 mm s povrchovou úpravou Mineral +
Určený pro modely:
Využití:
Dodáváno jako komplet složený ze dvou disků: plátkovač, mřížka.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Disk pro model | CL 50, CL 52, CL 55, CL 60, R 502, R 652 |
| Typ disků | kostičkovač |
| Rozměr disku | 50x70x25 mm |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh