KOSTIČKOVAČ 5x5x5 MM
| Objednávkový kód | 28110W |
| Dostupnost | Na cestě, dodání 3 týdny |
| Výrobce | ROBOT COUPE s.n.c. |
| Cena bez DPH | 8 010 Kč |
| Cena bez DPH | 336,55 € |
| Cena s DPH | 9 692 Kč |
| Objednávkový kód | 28110W |
| Dostupnost | Na cestě, dodání 3 týdny |
| Výrobce | ROBOT COUPE s.n.c. |
| Cena bez DPH | 8 010 Kč |
| Cena bez DPH | 336,55 € |
| Cena s DPH | 9 692 Kč |
Kostičkovač 5×5×5 mm s povrchovou úpravou Mineral +
Určený pro modely:
Využití:
Dodáváno jako komplet složený ze dvou disků: plátkovač, mřížka.
| Surovina | Použití |
| kořenová zelenina, brambory | zelenina do základů, do polévek, salát z červené řepy |
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Disk pro model | CL 50, CL 52, CL 55, CL 60, R 502, R 652 |
| Typ disků | kostičkovač |
| Rozměr disku | 5x5x5 mm |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| NÁSTROJ NA ČIŠTĚNÍ KOSTIČKOVAČŮ D-CLEAN Kit | 29246 | 2 389 Kč | Skladem |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh