PLÁTKOVAČ 2 MM (E/S 2 5/64")
| Objednávkový kód | 28063W |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | ROBOT COUPE s.n.c. |
| Cena bez DPH | 3 644 Kč |
| Cena bez DPH | 153,11 € |
| Cena s DPH | 4 409 Kč |
| Objednávkový kód | 28063W |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | ROBOT COUPE s.n.c. |
| Cena bez DPH | 3 644 Kč |
| Cena bez DPH | 153,11 € |
| Cena s DPH | 4 409 Kč |
Plátkovač 2 mm s povrchovou úpravou Mineral +
Určený pro modely:
Využití:
| Surovina | Použití |
| cibule, uzeniny, brambory | kolečka na ozdobu, kolečka salámů na pizzu, bramborové lupínky, gratinované brambory |
| salátové okurky | plátky na oblohu, salát |
| měkký salám | kolečka na pizzu (salám musí být mírně podchlazený) |
| ředkvičky, pórek, žampiony | plátky na oblohu, žampiony na pizzu, kolečka pórku |
| papriky | salát, jemné proužky papriky |
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Disk pro model | CL 50, CL 52, CL 55, CL 60, R 502, R 652 |
| Typ disků | plátkovač hladký |
| Rozměr disku | 2 mm |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh