GRIL KONTAKTNÍ DOUBLE PREMIUM L 230 - LITINOVÝ
| Objednávkový kód | DOUBLE PREMIUM L_2 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 32 340 Kč |
| Cena bez DPH | 1 358,82 € |
| Cena s DPH | 39 131 Kč |
| Objednávkový kód | DOUBLE PREMIUM L_2 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-8 týdnů |
| Výrobce | ROLLER GRILL International |
| Cena bez DPH | 32 340 Kč |
| Cena bez DPH | 1 358,82 € |
| Cena s DPH | 39 131 Kč |
Kontaktní gril DOUBLE PANINI PREMIUM L od francouzského výrobce ROLLER-GRILL.
Grilovací deska:
Standardní vybavení:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 2 x 230 V |
| příkon | 2 x 3,4 kW |
| počet grilovacích ploch | 2 |
| materiál grilovací plochy | litina |
| provedení spodní gril. desky | hladké |
| provedení horní gril. desky | rýhované |
| rozměr gril. plochy | 2 x (360 x 240) mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 800 x 475 x 310 mm |
| váha | 48 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh