VODNÍ LÁZEŇ STOLNÍ LBM W - NEPŘÍMÝ OHŘEV
| Objednávkový kód | LBMW |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 12 400 Kč |
| Cena bez DPH | 521,01 € |
| Cena s DPH | 15 004 Kč |
| Objednávkový kód | LBMW |
| Záruka | 24 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | Lincat Limited |
| Cena bez DPH | 12 400 Kč |
| Cena bez DPH | 521,01 € |
| Cena s DPH | 15 004 Kč |
Vodní lázeň stolní LBM W s nepřímým ohřevem od anglického výrobce LINCAT LIMITED, řada LYNX 400.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 0,25 kW |
| počet GN | 2 x 1/4 - 100 |
| obsah nádoby | 2,75 l |
| rozměr (š.hl.v.) | 285 x 400 x 196 mm |
| váha | 7,5 kg |
| provedení | celonerezové |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh