INFRALAMPA ZÁVĚSNÁ HELIOS AIR P2 BR - MOSAZ
| Objednávkový kód | HELIOS AIR P2 BR |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | Na dotaz |
| Výrobce | ROCAM LOSI s.r.l. |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena s DPH | Cena na dotaz |
| Objednávkový kód | HELIOS AIR P2 BR |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | Na dotaz |
| Výrobce | ROCAM LOSI s.r.l. |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena bez DPH | Cena na dotaz |
| Cena s DPH | Cena na dotaz |
Infralampa závěsná HELIOS AIR R P2 mosaz od italského výrobce ROCAM.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 250 W |
| průměr stínidla | 160 mm |
| délka kabelu | 800 - 1700 mm |
| váha | 1,5 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh