TENDERIZÉR MANUÁLNÍ T-REX
| Objednávkový kód | 40005000 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 40 550 Kč |
| Cena bez DPH | 1 703,78 € |
| Cena s DPH | 49 066 Kč |
| Objednávkový kód | 40005000 |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 40 550 Kč |
| Cena bez DPH | 1 703,78 € |
| Cena s DPH | 49 066 Kč |
Manuální profesionální tenderizér T-REX od italského výrobce SIRMAN.
Pracovní plocha:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Max. pracovní výška | 130 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 470 x 450 x 907 mm |
| váha | 25 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| SADA NOŽŮ PRO TENDERIZACI | LF029912 | 10 480 Kč | 3-7 týdnů |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh