| Objednávkový kód | 14100458 |
| Cena bez DPH | 95 400 Kč |
| Cena s DPH | 115 434 Kč |

Gril na kuřata elektrický E-15P-S5 elektrický od italského výrobce CB.
Profesionální řešení pro bistra, menší markety, jídelny i gastro provozy.
Standardní vybavení:
Volitelné příslušenství:
| napětí | 230/400 V |
| příkon | 8,3 kW |
| počet špízů | 5 ks |
| kapacita | 15 ks kuřat |
| rozměr (š.hl.v.)* | 705 x 450 x 1250 mm |
| váha | 74 kg |
