| Objednávkový kód | 21229003F |
| Cena bez DPH | 34 980 Kč |
| Cena s DPH | 42 326 Kč |

Mlýnek na maso TC 22 COLORADO 400 V od italského výrobce SIRMAN.
Profesionální mlýnek na maso určený pro vysokou zátěž a nepřetržitý provoz v gastronomii a výrobě.
Základní vybavení:
Volitelné příslušenství:
| napětí | 400 V |
| příkon | 1,472 kW |
| výkon | 300 kg/hod. |
| pohon | šnekový |
| průměr mlecí hlavy | 82 mm |
| stupeň zátěže | vysoká zátěž |
| rozměr (š.hl.v.) | 500 x 440 x 526 mm |
| váha | 32 kg |
