| Objednávkový kód | UMS50 |
| Cena bez DPH | 40 200 Kč |
| Cena s DPH | 48 642 Kč |

Stolní vitrína vyhřívaná UMS50 od anglického výrobce LINCAT, řada SEAL.
Ideální pro atraktivní prezentaci a uchování pizzy, koláčů, pečiva a dalších teplých pokrmů. Díky prosklení ze všech stran zajišťuje maximální viditelnost produktů a podporuje prodej v gastronomických provozech.
| napětí | 230 V |
| příkon | 1 400 W |
| počet úrovní | 3 |
| rozměr police | 420 x 446 mm |
| teplotní rozsah | + 72 °C až + 95 °C |
| osvětlení | Ano |
| agregát | zabudovaný |
| rozměr (š.hl.v.) | 562 x 562 x 783 mm |
| váha | 48 kg |
