| Objednávkový kód | D5H/75B |
| Cena bez DPH | 49 030 Kč |
| Cena s DPH | 59 326 Kč |

Stolní vitrína vyhřívaná D5H/75B s přímým čelním sklem, od anglického výrobce LINCAT LIMITED, řada SEAL 500.
Kompaktní řešení pro efektivní prezentaci a udržování teplých pokrmů v ideální teplotě. Díky menším rozměrům je vhodná pro kavárny, bistra i jídelny, kde je důležitá úspora prostoru a zároveň atraktivní vystavení jídel.
| napětí | 230 V |
| příkon | 1 520 W |
| dvířka | posuvná |
| počet úrovní | 2 |
| teplotní rozsah | +72 °C až + 95 °C |
| osvětlení | Ano |
| rozměr police | 650 x 375 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 750 x 500 x 575 mm |
| váha | 43 kg |
