| Objednávkový kód | C6H/75B |
| Cena bez DPH | 72 970 Kč |
| Cena s DPH | 88 294 Kč |

Stolní vitrína vyhřívaná C6H/75B s oblým čelním sklem, od anglického výrobce LINCAT LIMITED, řada SEAL 650.
Ideální pro atraktivní prezentaci a udržování teplých pokrmů v perfektní kondici. Díky kompaktním rozměrům se skvěle hodí do kaváren, bister i jídelen, kde pomáhá zvýšit prodej díky maximální viditelnosti vystavených produktů.
| napětí | 230 V |
| příkon | 1 520 W |
| dvířka | posuvná |
| počet úrovní | 3 |
| rozměr police | 650 x 525 mm |
| teplotní rozsah | + 72°C až + 95°C |
| osvětlení | Ano |
| rozměr (š.hl.v.) | 750 x 650 x 755 mm |
| váha | 55 kg |
