PILA NA KOSTI SO 3100 INOX 400
| Objednávkový kód | 24310903F |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 168 980 Kč |
| Cena bez DPH | 7 100,00 € |
| Cena s DPH | 204 466 Kč |
| Objednávkový kód | 24310903F |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 168 980 Kč |
| Cena bez DPH | 7 100,00 € |
| Cena s DPH | 204 466 Kč |
PILA NA KOSTI SO 3100 INOX od italského výrobce SIRMAN.
Lze doobjednat:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 400 V |
| příkon | 2,5 kW |
| počet otáček | 700 ot./min. |
| délka pily | 3100 mm |
| pracovní plocha | 795 x 830 mm |
| kladka | 300 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 966 x 840 x 1900 mm |
| váha | 170 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh