PILA NA KOSTI SO 1650 INOX 400
| Objednávkový kód | 24160803F |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 63 440 Kč |
| Cena bez DPH | 2 665,55 € |
| Cena s DPH | 76 762 Kč |
| Objednávkový kód | 24160803F |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | Skladem |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 63 440 Kč |
| Cena bez DPH | 2 665,55 € |
| Cena s DPH | 76 762 Kč |
PILA NA KOSTI SO 1650 INOX od italského výrobce SIRMAN.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 400 V |
| příkon | 2 kW |
| počet otáček | 1 400 ot./min. |
| délka pily | 1650 |
| pracovní plocha | 430 x 545 mm |
| kladka | 210 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 510 x 545 x 816 mm |
| váha | 47 kg |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh