| Objednávkový kód | 213212B03F |
| Cena bez DPH | 88 690 Kč |
| Cena s DPH | 107 315 Kč |

Mlýnek na maso TC 32 BUFFALO 4 HP / 400 V od italského výrobce SIRMAN.
Profesionální mlýnek na maso určený pro vysokou zátěž a
nepřetržitý provoz v řeznictvích, gastro provozech
i výrobě.
Model Buffalo je nejvýkonější řada mlýnků na maso SIRMAN.
Základní vybavení:
Volitelné příslušenství:
| napětí | 400 V |
| příkon | 2,94 kW |
| výkon | 700 kg/hod. |
| pohon | šnekový |
| průměr mlecí hlavy | 98 mm |
| stupeň zátěže | vysoká zátěž |
| rozměr (š.hl.v.) | 540 x 540 x 720 mm |
| váha | 65 kg |
