MLÝNEK NA MASO TC 32 BUFFALO S 4 HP/400 V
| Objednávkový kód | 213212SB03F |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 73 560 Kč |
| Cena bez DPH | 3 090,76 € |
| Cena s DPH | 89 008 Kč |
| Objednávkový kód | 213212SB03F |
| Záruka | 12 měsíců |
| Dostupnost | 3-7 týdnů |
| Výrobce | SIRMAN spa |
| Cena bez DPH | 73 560 Kč |
| Cena bez DPH | 3 090,76 € |
| Cena s DPH | 89 008 Kč |
Mlýnek na maso TC 32 BUFFALO S 4 HP / 400 V od italského výrobce SIRMAN.
Profesionální kompaktní mlýnek na maso určený
pro vysokou zátěž a nepřetržitý provoz
v řeznictvích, gastro provozech i výrobě.
Model Buffalo je nejvýkonější řada mlýnků na maso SIRMAN.
Verze S nabízí vysoký výkon v kompaktním provedení.
Základní vybavení:
Volitelné příslušenství:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 400 V |
| příkon | 2,94 kW |
| výkon | 700 kg/hod. |
| pohon | šnekový |
| průměr mlecí hlavy | 98 mm |
| stupeň zátěže | vysoká zátěž |
| rozměr (š.hl.v.) | 625 x 538 x 691 mm |
| váha | 70 kg |
| Název | Kód | Cena bez DPH | Dostupnost | |
|---|---|---|---|---|
| NŮŽ / TC 32 ENTERPRISE | LF1533000N | 660 Kč | 3-7 týdnů | |
| 1/2 UNGER SLOŽENÍ (PŘÍPLATEK ZMĚNY ENTERPRISE SLOŽENÍ) | TC 32 1/2 UNGER | 6 480 Kč | 3-7 týdnů | |
| UNGER SLOŽENÍ KOMPLET (PŘÍPLATEK ZMĚNY ENTERPRISE SLOŽENÍ) | TC 32 UNGER | 8 180 Kč | 3-7 týdnů | |
| ŠAJBA 2 MM / TC 32 _ 2C ENTERPRISE | LF1533002I2 | 2 890 Kč | Skladem | |
| ŠAJBA 3 MM / TC 32 _ 2C ENTERPRISE | LF1533030I2 | 1 660 Kč | Skladem | |
| ŠAJBA 3,5 MM / TC 32 _ 2C ENTERPRISE | LF1533035I2 | 1 450 Kč | 3-7 týdnů | |
| ŠAJBA 4 MM / TC 32 _ 2C ENTERPRISE | LF1533040I2 | 1 450 Kč | Skladem | |
| ŠAJBA 4,5 MM / TC 32 _2C ENTERPRISE | LF1533045I2S | 1 200 Kč | 3-7 týdnů | |
| ŠAJBA 6 MM / TC 32 _ 2C ENTERPRISE | LF1533060I2 | 1 200 Kč | Skladem | |
| ŠAJBA 8 MM / TC 32 _ 2C ENTERPRISE | LF1533080I2 | 1 560 Kč | 3-7 týdnů | |
| BEZPEČNOSTNÍ DEFLEKTOR - pro šajby nad 8 mm | LF2093062 | Cena na dotaz Kč | 3-7 týdnů | |
| PLNIČKA - SADA SE 3 NÁSTAVCI | LF039260 | 690 Kč | 3-7 týdnů | |
| OCHRANA PROTI NEČISTOTÁM | LF2034549 | 800 Kč | 3-7 týdnů |
Servis, opravy a náhradní díly
Tento výrobek je určen pro dlouhodobé profesionální použití.
Prodávající zajišťuje servisní podporu a dostupnost náhradních dílů.
Náhradní díly jsou dostupné po dobu obvyklé životnosti zařízení, minimálně v rozsahu stanoveném právními předpisy.
V případě závady je primárním řešením odborná oprava zařízení.
Pro konkrétní informace nás 6hADR9jm5mrh