| Objednávkový kód | 51GPBT35P52 |
| Cena bez DPH | 9 930 Kč |
| Cena s DPH | 12 015 Kč |

Indukční plotna IH 35 P od italského výrobce SIRMAN.
Profesionální indukční plotna navržená pro intenzivní použití v restauracích, gastro provozech i moderních kuchyních.
| napětí | 230 V |
| příkon | 3 500 W |
| počet regulovatelných zón | 1 |
| počet varných ploch | 1 |
| rozměr desky | 280 x 280 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 330 x 425 x 105 mm |
| váha | 5,5 kg |
