| Objednávkový kód | 40875302 |
| Cena bez DPH | 79 390 Kč |
| Cena s DPH | 96 062 Kč |

Spirálový hnětač těsta s pevnou hlavou HERCULES 50–2
rychlosti/230 V od italského výrobce SIRMAN.
Spirálový hnětač je vhodný především pro pizzerie, pekárny a další
provozy, kde je potřeba zpracovávat tuhá těsta, zejména různé druhy těst
na pizzu.
Základní výbava:
Volitelné příslušenství:
| napětí | 230 V |
| příkon | 1500 W |
| počet rychlostí | 2 |
| otáčky nádoby | 10 a 20 ot./min. |
| otáčky spirálového nástavce | 85 a 170 ot./min. |
| objem nádoby | 52 l |
| max. zpracovatelné množství | 44 KG |
| rozměr nádoby (průměr/výška) | 500 x 270 mm |
| rozměr (š.hl.v.)* | 540 x 880 x 1205 mm |
| * | Výška vč.zdvihnutého ochr.krytu. |
| váha | 149 kg |
