| Objednávkový kód | 51GPBF50L03 |
| Cena bez DPH | 14 580 Kč |
| Cena s DPH | 17 642 Kč |

Indukční plotna IH 50 od italského výrobce SIRMAN.
Profesionální indukční plotna navržená pro intenzivní použití v restauracích, gastro provozech i moderních kuchyních.
| napětí | 400 V |
| příkon | 5 kW |
| počet regulovatelných zón | 1 |
| počet varných ploch | 1 |
| rozměr desky | 327 x 327 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 405 x 523 x 180 mm |
| váha | 9,8 kg |
