Ušetřete si v kuchyni čas i námahu s profi krouhačem zeleniny CL 30 Bistro

Ušetřete si v kuchyni čas i námahu s profi krouhačem zeleniny CL 30 Bistro

Publikováno 21. 3. 2023

Krouhač zeleniny

Zdravé stravování je dlouhodobým hitem, a to i v menších provozovnách nebo bistrech. Aby vám ze samého krájení neupadly ruce, vyplatí se pořídit si šikovného pomocníka — profi krouhač zeleniny. Víte, co za vás v kuchyni všechno zvládne?

Možná si říkáte, že elektrické krouhače zeleniny se vyplatí pouze ve velkých provozech: hotelových restauracích nebo podnikových jídelnách. Není to však docela pravda. Když si vyberete chytře a s ohledem na objem vaší produkce, stane se z krouhače vaše nejmilejší gastro vybavení. Příkladem za všechny budiž krouhač CL 30 Bistro od francouzského výrobce Robot Coupe, který je jako stvořený pro malé restaurace, občerstvení a bistra, ale třeba i pro mateřské školky.

Málo místa ale hodně výkonu

Proč je krouhač CL 30 Bistro tak skvělý do malých provozů? Protože ačkoliv nezabere moc místa, vykoná práce za dva. Denně s ním připravíte do 80 porcí nakrouhané zeleniny: ať už do salátu, nebo jako surovinu na vaření. Pracuje se s ním snadno a naprosto bezpečně. Otvorem ve tvaru ledvinky můžete ke zpracování vkládat větší kusy zeleniny, jako je zelí nebo rajčata, druhým otvorem ve tvaru trubice pak přístroji naservírujete křehčí a podlouhlé plody, třeba okurku.

CL 30 Bistro se vám pohodlně vejde na přípravný stůl, a i když váží jen 11 kilo, dovede to ihned roztočit až na úctyhodných 375 otáček za minutu. Pro vás to znamená 3 kilogramy zpracované a nakrájené zeleniny za hodinu.

Kolik disků máš, tolikrát jsi kuchařem

Řeč je pochopitelně o výměnných discích do krouhače CL 30 Bistro. Pokud byste chtěli mít úplně všechny, bude jich celkem 28. A co umí? Nudličkovat, strouhat, plátkovat, kostičkovat, vroubkovat i hranolkovat, a to hned v několika různých velikostech. Domácí hranolky, široká škála salátů, včetně třeba coleslawu, ale i strouhání parmezánu nebo oříšků tak zvládnete jako nic.