Skupina webů A.T. Fornax

A.T. Fornax, s.r.o. - www.atfornax.cz 
Společnost A.T. Fornax, s.r.o. byla založena v roce 1995 za účelem dovozu gastronomického zařízení. Od té doby se vyprofilovala ve významného zástupce kvalitních gastronomických technologií předních evropských výrobců z Francie, Itálie, Velké Británie, Dánska, Španělska, Holandska a Polska, který je schopen zajistit nejen prodej zařízení těchto výrobců, ale i zajistit prodejní, technickou a servisní podporu dodávaných zařízení.

ROBOT COUPE s.n.c. - www.robot-coupe.cz
Přední evropský výrobce strojů pro dynamickou přípravu z Francie z oblasti Burgundska. Společnost byla založena  v roce 1960 a úspěšně dodává na trh zařízení více než 50 let. Je držitelem světového prvenství v oblasti kuchyňských zařízení a od roku 1990 je zastoupena i na českém trhu.

Sambonet Paderno Industrie s.p.a. - www.paderno-cz.cz
Již 80 let je italský výrobce nádobí a náčiní pro profesionální používání, tedy pro kuchyně restaurací, hotelů, školních jídelen, mateřských školek, vysokoškolských menz a dalších provozů kde je kladen důraz na kvalitu použitých materiálů a dlouhou životnost kuchyňského náčiní.

ROLLER GRILL International - www.roller-grill.cz
Společnost byla založena v roce 1947 ve Francii ve městě Bonneval. Dnes je Roller Grill evropským leadrem ve výrobě a dodávání gastronomického zařízení, jako jsou: toastry, multifunkčních trouby, fritézy, vodní lázně, ventilované vyhřívané a chlazené vitríny, kontaktní grily a grilovací plotny, plotny na palačinky, vaflovače, salamandry, udírny, kebab & gyros grily, grily na kuřata a další…

Sirman spa - www.sirman.cz

Společnost Sirman spa je italský výrobce zařízení pro mechanické zpracování potravin v gastronomických provozech. Sirmanlogo_Sirman_obalka se specializuje především na nářezové stroje gravitační a vertikální a mlýnky na maso nejrůznějších výkonnostních tříd s běžnou nebo chlazenou hlavou. V sortimentu naleznete další  zařízení od frappé mixérů až po sterilizátory na nože.